Nabídka pronájmu

Nová StřelniceZařízení nabízí k využití víceúčelový sál se zázemím (200 m2), galerií a předsálím, který je vybaven pódiem a multimediální technikou. V předsálí je umístěn bar pro občerstvení a variabilní prostor s posezením včetně možnosti využití venkovní terasy a galerie, která poskytne výhled jak na město, tak i na atletický stadion. Výhodou je dobré parkování. V běžném provozu zde bude jednoduché gastronomické zázemí kavárny pro sportovce a jejich doprovod, rodiny s dětmi a ostatní veřejnost.

Nová StřelniceMožnosti využití: zájmové organizace, školní či sportovní akce, maturitní plesy, taneční a divadelní vystoupení, taneční kurzy, přednášky, školení, výstavy, veletrhy, konference, semináře, koncerty, tiskové konference, prezentační akce, rauty, společenské akce.

Nová Střelnice

 

 

 

Půdorys budovy

Plesy, taneční a jiné podobné akce

Stolové uspořádání

Nová Střelnice - sálNová Střelnice - sál

Půdorys uspořádání pro plesy, taneční a pod.

Zasedání, školení, konference ...

Nová Střelnice - zasedání, školení, konferenceKonferenční uspořádání

Střelnice - půdorys zasedání, školení, konference

Divadlo, koncert, školní akademie, ....

Střelnice - divadlo, koncert, školení akademieDivadelní uspořádání

Půdorys uspořádání pro divadlo, koncert, školení akademie

online pujcky Fulnek pujcky na smenku kadan statni pujcka na bydleni pujcka ihned Ceska kamenice pujcky od soukromnika ceske budejovice nebankovni pujcka na koupi nemovitosti nebankovni pujcky na smenku stribro pujcky bez registru online Kostelec nad Labem jak vydelat penize pres pc uver na kupu nehnutelnosti

Kalendář akcí

Další akce
 

Aktuality

Odborný seminář IOG na Střelnici

Ve dnech 3. a 4. 2. 2015 se ve Víceúčelovém zařízení sportovního areálu Střelnice uskutečnil odbornýseminář IOG pro ligové kluby a kluby FNL za účasti předsedy FAČR Miroslava Pelty a člena VV FAČR Rostislava Votíka.

Pokračování »

Další aktuality
 

Facebook    Kalendář akcí    Napište nám

  • Střelnice
  • Střelnice
  • Střelnice
  • Střelnice